Один робітник обробляє 560 за 8 годин а другий ту саму кількість за 7 годин на скільки деталей

більше за одну годину обробляють другий робітник

Ответы на вопрос

Отвечает Бердникова Настя.

Ответ:

На 10 деталь на годину

Пошаговое объяснение:

P1 = 560 / 8 = 70 деталь на годину

P2 = 560 /7 = 80 деталь на годину

P2 - P1 = 10 деталь на годину