задача 938 Учень токаря обробляє за годину 8 деталей. За 5 год він обробляє стільки деталей скільки

майстер за 2 год. Скільки деталей за годину обробляє майстер ? * складіть обернену задачу. напиши просту задачу а потім обернену, тобто 2 задачі. БУДЛАСКА!

Ответы на вопрос

Отвечает Носова Ванда.
1) 5*8= 40(дет.) - учень за 5 годин
2) 40:2= 20(дет.)
Відповідь: 20 деталей за годину обробляє майстер

1)20*2=40(дет.) - токар за 2 години
2)40:5=8(дет.)
ВІдповідь: 8 деталей за 1 годину обробляє учень токаря.