Один робітник кожні 3 години обробляє 72 деталі, а інший кожні 2 години обробляє 36 деталей. Яку

кількість деталей вони обробляють разом за 6 годин?Решение

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

Ответ:

1) 72×2=144(д.)

2) 36×3=108(д.)

3) 144+108=252(д.)

Відповідь: 252 деталей вони оброблять разом.