Перший слюсар обробляє 400 деталей за 5 робочих днів, а другий обробляє стільки ж за 4 дні. Скільки

деталей за день обробляють обидва робітники?

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.
1) 400 : 5 = 80 ( дет) за 1 день
2) 400 : 4 = 100 (дет) за 1 день 
3) 1/80 + 1/100 = ( 10 + 8) / 800 = 18/800 = 9/450 
4) 1 : 9/450 = 450/9 = 50 
Ответ 50 деталей