Учень токаря обробляє за годину 8 деталей.За 5 годин він обробляє стільки деталей,скільки майстер

за 2 години.Скільки деталей за 1 год. обробляє майстер?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Люба.

                                                  розв'язання

1)8*5=40 (д.)-обробляэ учень токаря за 5 год.

2)40/2=20 (д.)

Вiдповiдь:токар обробляэ 20 деталей за 1 год.