Знайдіть корінь рівняння 0,6(x-6)+14,2=0,8(8-x)


Ответы на вопрос

Отвечает Корж Дима.

Ответ:

0,6(x-6) + 14,2 = 0,8(8-x)

0,6x - 3,6 + 14,2 = 6,4 - 0,8х 1,4x = -4,2

0,6x + 0,8x = 6,4 + 3,6 - 14,2

1,4x = 10 - 14,2

x = -4,2/1,4 = -42/14 = -3

Ответ: х=-3

Проверка

0,6(-3-6) + 14,2 = 0,8(8-(-3))

0,6 (-9) + 14,2 = 0,8.11

-5,4 +14,2 = 8,98 8,98 = 8,98