Вантажний автомобіль за 5 год пройшов 240 км. За першу годину він пройшов 0,2 всього шляху,за другу

1/6 решти. За третю годину У 2 рази більше,ніж за кожну наступну. Скільки кілометрів проходив автомобіль кожної години?

Ответы на вопрос

Отвечает Дымова Катюша.

1)240х0.2=48(км\год)-V автомобіля

Отже,48 км\год - 0.2 усього шляху,а це значить,що:

48=2\10 усього шляху,48:2=24(км)-1\10 шляху і це свідчить нам про те,що:

2)24х10=240(км)-увесь шлях

3)240-48=192(км)-залишилося проїхати

4)1\6 решти від 192=32(км)-проїхав автомобіль за 2 год

5)192-32=160(км)-залишилося ЗНОВУ

Може бути,що за 3 год проїхали х км

160 км - х = х:2+(х:2)

-х-(х:2)-(х:2)=160

-х:4=160

х=160:4

х=40 км проїхав автомобіль за 4 годину:

6)40х2=80 (км)- за 3

7)160 - 80 - 40=40 км - за 5 год

Відп.:40 км - за 5;40 км - за 4;80 км - за 3;32 км - за 2; 48 км - за 1

Как то так,дружище)

Отвечает Менькова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,2·240=2/10 ·240=2·24=48 км прошёл автомобиль за 1-й час.

1/6 ·(240-48)=1/6 ·192=32 км автомобиль прошёл за 2-й час.

x - расстояние, которое прошёл автомобиль за 4-й час, и такое же расстояние - за 5-й час.

2x+x+x=192-32

x=160/4=40 км автомобиль прошёл за 4-й час.

40 км автомобиль прошёл за 5-й час.

2·40=80 км автомобиль прошёл за 3-й час.