периметр прямокутника 14,8 дм, одна з його сторін на 4,2 дм більша за другу. знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Микерова Валерия.

Ответ:

9,28 дм²

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина прямокутника х дм, тоді довжина х+4,2 дм. Маємо рівняння:

2(х+х+4,2)=14,8

2(2х+4,2)=14,8

4х+8,4=14,8

4х=6,4;  х=1,6

Ширина 1,6 дм,  довжина 1,6+4,2=5,8 дм.

Площа S=1,6 * 5,8 = 9,28 дм²