ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Знайти середнє арифметичне чисел: 1) 8,5; -26,8; -9,6. 2) 17,7; -13,2; -6,3 *


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Соня.

Ответ:1)-9.3; 2)-0.6 .

Пошаговое объяснение:Для знаходження середнього арефметичного числа потрібно:

1. Скласти всі числа:1) 8.5 + (-26.8) + (-9.6) = -27.9; 2) 17.7 + (-13.2) + (-6.3) = -1.8.

2. Поділити отримане число на кількість чисел :1) -27.9 ÷ 3=-9.3; 2) -1.8 ÷ 3 = -0.6 .