Випиши знаки арифметичних дій у порядку їхнього виконання. Виконай дії.(600 + 300) /(803 - 800)*

3​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилип'як Арсен.

(600 + 300) /(803 - 800)* 3​=900

1)600+300=900

2)803 - 800=3

3)900/3=300

4)300*3=900

Отвечает Меграбян Самвел.

Відповідь: 900

Покрокове пояснення: (900) / (3) х 3 = 300 х 3 = 900