Зробіть необхідні обчислення та приготуйте розчин масою350г, у якому масова частка солі становить

4,5%

Ответы на вопрос

Отвечает Адеев Коля.

Объяснение:

m(розсину)=350г

w(солі)=4,5%= ,0,045

m(H2O)?

mсолі?

w=m(солі)/m(розчину)*100%

m(солі)= 350*0,045= 15,75 г

m(води)=350-15,75= 334,25г= 334,25 мл

Для приготування розчину масою 350 г з масовою часткою солі 4,5% знадобиться 15,75 г солі і 334,25 мл води