Памагите пажалуста добрые люди плиз 1. Зробіть необхідні обчислення для приготування розчину

масою 400 г, у якому масова частка натрій хлориду становить 2,5%. 2. Зробіть необхідні обчисленнядля приготування розчину масою 250 г, у якому масова частка натрій хлориду становить 5%. 3. Зробіть необхідні обчислення для приготування розчину масою 500 г, у якому масова частка натрій хлориду становить 15%.

Ответы на вопрос

Отвечает Жаріков Олег.

Ответ:

1) 400*2,5%/100%=10 г натрия хлорида

m воды = 400-10=390 г

2) 250*5%/100%=12,5 г натрия хлорида

m воды = 250-12,5=237,5 г

3) 500*15%/100%=75 г натрия хлорида

m воды = 500-75=425 г