У 2 однакових мішках зерна на 4ц20кг менше, ніж у 7 таких самих мішках. Яка маса зерна у цих 7

мішках.

Ответы на вопрос

Отвечает Кыдатова Карина.

Ответ:

1) 7 - 2 = 5 (м.) — у 5 мішках 4 ц 20 кг зерна;

2)  4 ц 20 кг : 5 - 420 кг : 5 = 84 (кг) — зерна в 1 мішку;

3)  7    84 = 588 (кг) — зерна в 7 мішках.

Відповідь: у 7 мішках 5 ц 88 кг зерна.

Пошаговое объяснение: