На скількіплоща прямокутника зі сторонами 13,6 метрів і 9,4 метрів відрізняється від площі квадрата

зі стороною 12 метрів

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Алина.

Ответ:

16,16 метра

Пошаговое объяснение:

1) Спочатку треба знайти площу прямокутника і це = 13,6×9,4=127,84м квадратних

2) Потім потрібно знайти площу квадрата і це = 12×12 = 144м квадратних.

3) Тоді знаходимо різницю: 144-127,84= 16,16.

4) Відповідь: на 16,16 метра.

Отвечает Малая Арина.

Ответ:

16,16 метра

Пошаговое объяснение:

Мы недавно решали такую же задачу и я просто посмотрела ответ)