На скільки площа прямокутника із стороною 15,8 м і 9,4 м Відрізняється від площі квадрата із

стороною 13 м

Ответы на вопрос

Отвечает Астафьева Ксюша.

Ответ:

1) 15,8+9,4=25,2 (м.) – Площа прямокутників

2) 25,2-13=12,2 (м.) – Різниця між площами прямокутників та квадрата

Відповідь: 12,2 метри - різниця площі прямокутників від квадрата