Три робітники виготовили разом 762 деталі, причому другий виготовив у 3 рази більше деталей, ніж

третій, а перший на 117-деталей більше, ніж третій. Скількидеталей виготовив кожний робітник?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай Х деталей виготовив третій робітник, тоді:

3х - другий

х + 117 - перший

Складемо та розв'яжемо рівняння:

x+3x+x+117=762

5x+117=762

5x=762-117

5x=645

x=645:5

x=129(дет)-третій робітник

129*3=387(дет)-Другий робітник

129+117=246(дет)-Перший робітник

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:Нехай Х деталей виготовив третій робітник, тоді:

3х - другий

х + 117 - перший

Складемо та розв'яжемо рівняння:

х+х+117+3х=762

5х=762-117

5х=645

х=129(д.)- зробив 3 робітник

1)129*3=387(д.)- зробив 2 робітник

2)129 +117 =246(д.)- зробив 1 робітник