У кошику було 7 кг яблуко а груш у 2 рази більше.Скільки груш і яблук було укошику​


Ответы на вопрос

Отвечает Раевская Кира.

Ответ:

21кг

Пошаговое объяснение:

1) 7*2= 14(кг) груш

2) 14+7= 21(кг)всього

Отвечает Никитина Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 7 * 2 = 14 (кг) - было груш

2) 7 + 14 = 21 (кг) - было всего