У кошику яблук було у 4 рази менше ніж у кошику після того як з ящика до кошика переклали 2 яблука

там яблук стало у 3 більше ніж у кошику скільки яблук було у кошику спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Кулага Тимофей.

Ответ:

Позначимо кількість яблук у кошику спочатку як х.

Тоді, згідно з умовою,

у кошику після перекладання з ящика = х + 2

у кошику після перекладання = 4 * (х + 2) (в 4 рази більше)

у кошику після перекладання = 3 * х (у 3 рази більше)

Таким чином, отримуємо рівняння:

4 * (х + 2) = 3 * х

4х + 8 = 3х

х = 8

Отвечает Ерофеева Валерия.

Пошаговое объяснение:

В корзине = х яблок было первоначально

В ящике = 4х яблок было первоначально

4х - 2 = 3(х + 2)

4х - 2 = 3х + 6

4х - 3х = 6 + 2

х = 8

В корзине = (х) = 8 яблок было первоначально

В ящике = (4х) = 4 * 8 = 32 яблока было первоначально