Через перший кран ванна наповнюється водою за 3 ки, а через другий за 10 хв, Через який кран

иитече менше води: через пе-рший за 4 хв чи через другий за 3 хв? Срочно дам 30 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Церковная Диана.

Перший кран наповнює 1/3 ванни за одну хвилину, а другий кран 1/10 ванни за одну хвилину.

Перший кран наповнить 1/3 • 4 = 4/3 = 1⅓ ванни за 4 хвилини.

Другий кран наповнить 1/10 • 3 = 3/10 ванну за 3 хвилини.

Отже, води витече менше через другий кран.

Відповідь: через другий кран.