Висота трикутника дорівнює 6 см, а сторона до якої вона проведена 5 см, знайдіть площу трикутника

Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Тучина Светлана.

Ответ: площадь равна 0,5*6*5=3*5=15 см^2.

Пошаговое объяснение: