2. Автомобіль їхав 4 години зі швидкістю 63,7 км/год 2 години зі швидкістю 56, 8 км/год. Знайдіть

середню швидкість автомобіля на всьому шляху.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Юрий.

Ответ:

61,4 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 4* 63,7=254,8( км)- проїхав   зі швидкістю 63,7 км/год

2) 2*56,8=113,6( км)- проїхав   зі швидкістю 53,8 км/год

3) 254,8+113,6= 368,4( км)-всього проїхав

4) 4+2=6 ( год)- був у дорозі

5) 368,4:6= 61,4( км/ год)-середня швидкість автомобіля на всьому шляху.​​