на першій полиці утричі більше книг,ніж на другу поклали 32 книжки,то на обох полицях стало їх

порівну.Скільки книг було на кожній полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Денис.

Відповідь:

На першій полиці спочатку було 48 книг, а на другій 16

Покрокове пояснення:

3x=x+32

3x-x=32

2x=32

x=32/2

x=16

3*16=48