12. Задача. На першій полиці було книг у 4 рази більше, ніж на другій. Після того, як з першої

полиці переклали на другу 27 книжок, то на обох полицях книг стало порівну. Скільки книг було на кожній полиці? Яке з рівнянь відповідає умові задачі, якщо кількість книг на другій полиці позначити через х? а) 4х – 27 = х; б) 4х = х + 27; в) 4х – 27 = х + 27; г) 4х + 27 = х – 27.

Ответы на вопрос

Отвечает Gavrilov Denis.

Відповідь:

В) 4х-27=х+27

Покрокове пояснення:

Нехай на другій полиці х книг, тоді на першій 4х

4х-27=х+27

4х-х=27+27

3х=54

х=54:3

х=18

перевірка:

4*18-27=18+27

72-27=45

45=45

по 45 книг було на обох полицях