Ядра волоських горіхів містять 75% жиру. Скільки жиру міститься в 5,5 кг ядер?


Ответы на вопрос

Отвечает Степанян Давид.

Ответ:

4,125 кг

Пошаговое объяснение:

1) 5,5:100=0,055(кг)-1/75 всього жиру, що міститься в 5,5 кг волоських горіхів;

2)0,055*75=4,125(кг).

Отвечает Бруцкая Оля.

Відповідь:

5,5* 75% = 0,75 * 5,5 = 4,125 кг

Покрокове пояснення: