Олесь Марійка Микола та Тарас зібрали 358 горіхів. В Олеля було 76 горіхів, що на 38 горіхів менше,

ніж у Марії а в Миколи і Тараса горіхів було порівно. Скільки горіхів зібрав Тарас?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Анастасия.

Ответ:

84 горіхи зібрав Тарас

Пошаговое объяснение:

Олесь - 76 г.

Микола -

Тарас -

Марія - 76 г. + 38 (за умовою) = 114 г.

Разом - 358

Микола и Тарас порівну, тому знайдемо скільки горізів вони зібрали разом:

358 - (114 + 76) = 168 (г.)

тоді Тарас зібрав 168 ÷ 2 = 84 (г.)

Отвечает Шалаев Никита.

Ответ:84горіха

Пошаговое объяснение: сума горіхів, що зібрали олесь і марія: 76+76+38=190 горіхів. Сума Тараса і миколи: 358-190=168горіхів. Вони зібрали порівну, тоді кожен з них зібрав по 168:2=84 горіхів