Матері 25 років. Вік сина становить 20% віку матері. скільки років синові ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Трафьяк Маргарита.

Ответ: п'ять

Пошаговое объяснение: 25:100=0,25-один процент. 0,25*20=5 років сину

Отвечает Галас Діма.

Ответ:

5 років

Пошаговое объяснение:

25:100=0,25(1%)

0,25*20%=5