З однієї ділянки фермер зібрав 560 т картоплі. А з другої - на 25% більше. Скільки тон картоплі

зібра фермер з другої ділянки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Валерия.

Ответ:

700 т

Пошаговое объяснение:

100% - 25% = 75%

560 * 75 : 100 = 420 - 75%

560 - 420 = 140 - 20%

560 + 140 = 700 (т) - картоплі зібрав фермер з другого ділянки