За три дні туристи пройшли 8 км. За другий день вони пройшли у 2 рази більше, ніж за перший, а за

третій - на 6 км більше, ніж за перший. Скільки км прйшли туристи за перший день?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Андрей.

Кароче, щас обьясню, а потом в танки, ты со мной? (World of tanks) если да, вот ник - _asshol9_

Обьяснение:

1 день - х

2 день - 2х

3 день - х+6, отже

х+2х+х+6=8, отже

4х=8-6

4х=2

х=2/4

х=0.5 (км)

Відповідь: за 1 день туристи пройшли 0,5 км