За три дні туристи пройшли 38км.За другий день вони пройшли у 2 рази більше,ніж за перший,а за

третій-на 6км більше,ніж за перший.Скільки кілометрів пройшли туристи за перший день?Задача рівнянням.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
Пусть х км будет сколько туристы прошли за первый день
х+2х+х+6=38
4х+6=38
4х=38-6
4х=32
х=32/4
х=8