Юля запитала дідуся,скільки йому років.Дідусь відповів 《Якщо зменшити мої роки втричі й відняти ще

10 років,то отримаєш 10》.Обчисли вік дідуся ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Савелий.

Ответ: ему 60 лет

Пошаговое объяснение:

(10+10)*3= 60

Отвечает Мансуров Ислам.

Ответ:

60 років

Пошаговое объяснение:

10+10= 20

20*3=60