Знайдіть моду, медіану і середнє значення вибірки: a) 2, 3, 4, 4, 6, 6, 6, 7, 7, 8;б) 12, 17, 11,

13, 14, 15, 15, 16, 13, 13.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Арсений.

Ответ:

а) Мо=6  

Ме=\frac{6+6}{2}=6

\frac{}{x} = \frac{2+3+4+4+6+6+6+7+7+8 }{10} =\frac{53}{10} =  5,3

б) Мо=13

Ме=\frac{14+15}{2}

\frac{}{x}=\frac{12+17+11+13+14+15+15+16+13+13}{10}=\frac{139}{10}=13,9

Пошаговое объяснение:

Мода це те що популярне

в першому випадку саме більше повторюється число 6 , а в другому випадку 13

Медіана це те число яке стоїть по середині

Середнє значення сума всіх чисел поділена на кількість