Обчислити периметр трикутника , якщо одна сторона дорівнює 35см, друга - 60% від першої, а третя -

85% від першої і другої разом (помогите пожалуйста я тупая)

Ответы на вопрос

Отвечает Лисеев Стас.

Ответ:

друга сторона: 35*60%=21(см), третя сторона: 35*85%=29.75(см), периметр: 35+21+29.75=85.75(см)

Пошаговое объяснение: першу сторону множимо на 60%(отримаємо другу сторону) и на 85%(отримаємо третю сторону),периметр=перша сторона+друга сторона+третя сторона(Р=а+b+c)