Знайдіть корінь рівгяння 5 5x + 6 - = --------- 6 2x + 3,2


Ответы на вопрос

Отвечает Kosai Juldyz.

Ответ:

-1

Пошаговое объяснение:

5/6=(5x+6)/(2x+3,2)

5·2(x+1,6)=6(5x+6)                   |2

5x+8=15x+18

0=10x+10=10(x+1)

x=-1