Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,3. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,9 більше

другого. Поооомммооогиииитееее пж

Ответы на вопрос

Отвечает Корнус Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+х+2,9) : 2= 8,3

2х + 2,9 = 8,3 *2

2х+2,9= 16,6

2х= 13,7

х=6,85 одне число

х+2,9 = 6,85+2,9= 9,75 друге число