Магнітофон коштував 500 грн. Потім його ціна знизилась на 20%. Яка нова ціна магнітофона?​


Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20% = 20 : 100 = 0,2

1) 500 * 0,2 = 100 (грн) - скидка

2) 500 - 100 = 400 (грн) - новая цена