Мама купила 18 зошитів. З них кілька зошитів у лінію за ціною 3 грн.., а решта - у клітинку за

ціною 4 грн.. Скільки купили зошитів у лінію і скільки в клітинку, якщо за покупку заплатили 64 грн. ?

Ответы на вопрос

Отвечает Грошев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  зошити у клітинку купили - х , тоді  зошитів у лінійку - у

Складемо систему рівнянь

{х+у=18

{3у+4х= 64

х=18-у

3у+4(18-у)= 64

3у+72-4у= 64

-у= -8

у= 8   купили зошитів у лінійку

х+8= 18

х= 10 купили зошитів у клітинку