49. Купили 20 зошитів у лінію за ціною 2 грн і в клітинку за ціною 3 грн. Скільки купили зошитів у

лінію і скільки у клітинку, якщо за покупку за- платили 45 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.
Пусть купили х тетрадей в линейку, тогда в клетку купили (20-х). За тетради в линейку заплатили 3х грн., а за тетради в клетку - 2(20-х).
Т. к. за всю покупку заплатили 45 грн., то составим и решим уравнение
3х+2(20-х)=45,
3х+40-2х=45,
40+х=45,
х=45-40,
х=5.
Значит, тетрадей в линейку купили 5, а в клетку 20-5=15.