За 6кг мармеладу заплатили стільки,скільки за 3,6кг шоколадних цукерок. Яка ціна 1кг мармеладу і

1кг цукерок,якщо 1кг мармеладу дешевший від 1 кг цукерок на 50кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Улятовский Максим.

Ответ:

Х грн.  -  1 кг конфет

(х - 20)  -  1 кг мармелада

1) 6 * (х - 20) = 3,6х

  6х - 120 = 3,6х

  6х - 3,6х = 120

  2,4х = 120

  х = 120 : 2,4

  х = 50 грн. - стоит 1 кг конфет

2) 50 - 20 = 30 грн. - стоит 1 кг мармелада.