За 6 кг мармеладу заплатили стільки, скільки за 3,6 кг шоколадних цукерок. Яка ціна кожного виду

цукерок, якщо 1 кг мармеладу дешевший від 1 кг шоколадних цукерок на 20 гри?

Ответы на вопрос

Отвечает Смагулов Медя.

Ответ:

50 грн

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 кг мармеладу коштуэ х грн. Тодi 1 кг шоколадних цукерок коштуэ х+20 (грн.)

1)6х=3,6 (х+ 20)

2,4х=72

х=30(грн.)

2)30+20=50(грн.)

Отвечает Канева Яна.
50 грн.

Я без пояснения(