в саду росте 1200 дерев з яких 80% становлять фруктові дерева,а вишні становлять 45 % від кількості

фруктових дерев .Скільки вишень росте в саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80% = 80 : 100 = 0,8

45% = 45 : 100 = 0,45

1) 1200 * 0,8 = 960 (дер) - фруктовые

2) 960 * 0,45 = 432 (дер) - вишен

Отвечает Рыженкова Аня.

80% від 1200 = 1200 × 80 ÷ 100 = 960 фруктових дерев

45% від 960 = 960 × 45 ÷ 100 = 432 вишні

Відповідь: 432 вишні