У саду ростуть 1.960 фруктових дерев: 4/7 усіх дерев становлять груші, 1/4 - яблуні, а решту -

вишні. Скільки в саду росте окремо яблунь, груш і вишень?

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Полина.
1) 1960 * 4/7 = 1960 : 7 * 4 = 1120 груши
2) 1960 * 1/4 = 1960 : 4 = 490 яблони
3) 1120 + 490 = 1610 груши и яблони вместе
4) 1960 - 1610 = 360 вишни