Різниця двух чисел =5. Знайти ці числа, якщо дві дев'ятих меншою з них дорівнює 20% від більшого.


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Катя.

Ответ:

Нехай перше число дорівнює х, тоді друге х-5

2/9 * (х-5) = 0,2х

2 / 9х-0,2х = 10/9

1/45 * х = 10/9

х = 50 - більше число, 45 - менше

Пошаговое объяснение: