сім'я планує купити холодильник, якщо він буде не дорожчий, ніж 15000 грн. Холодильник коштував

20000 грн, А зараз на нього знижка 30%. З'ясуйте, чи зможе сім'я купити його не дорожче 15000 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

Ответ:так вона зможе купить холодильник і ще 1000останеться

Пошаговое объяснение:

20000÷100=200(один від суми)

200*30=600(сума знижки)

20000-600=14000