катер плив за течією річки 2 год, а проти 3 год, подолавши відстагь 97 км. Знайдіть швидкість течії

річки, якщо швидкість катера в стоячій воді становить 20 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдиразаков Абильмансур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2*(20+x)+3(20-x) = 97

40 + 2x + 60 - 3x = 97

100 - x = 97

x = 100 - 97

x = 3км/ч скорость течения реки