Помогите решить: на шкільні ділянці учні зібрали 130 кг картоплі помідорів на 50 кг менше ніж

картоплі а цибулі було в 2 рази менше ніж помідорів скільки кілограмів цибулі зібрали учні?

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Илья.

Ответ:

130 - 50 = 80 ( кг ) - помідорів

80:2 = 40 ( кг )- цибулі

Отвечает Шумков Георгий.

Ответ:

40 кг лука

Пошаговое объяснение:

Картошка =130 кг

Помидор = 130-50=80 кг

Лук= 80÷2=40 кг