На одній ділянці росло 70 кущів помідорів а на другій -95 кущів .Напершій ділянці зібрали на 50 кг

помідорів менше ніж на другій. Скільки кілограмів помідорів зібрали на кожній ділянці, якщо з кожного куща зривали одинакову масу плодів?

Ответы на вопрос

Отвечает Перевалов Данил.
95-70=25кустов  больше на2 
50/25=2кг собирали с каждого куста
2*70=140 кг   -с1делянки
2*95=190 кг   со2