З однієї ділянки зібрали 200 кг моркви а з другої у два рази більше 10 частину всієї моркви

використали на корм кролям скільки кг моркви згодували кролям​

Ответы на вопрос

Отвечает Кремер Алиса.

Ответ:

1)200*2=400(з 2 ділянки)

2)400:10=40кг(на корм кролям)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Петров Михаил.

Ответ:

| д. -200кг

|| д. -?,у 2 >

10% - на корм кролям

розв'язання:

1) 200•2=400(кг) це || ділянки

2) 200+400=600(кг) це з двох ділянок

3) я фотку скину