Довжина прямокутника 9 см, а ширина 7 см, яка довжина сторони квадрата, що має такий самий периметр?


Ответы на вопрос

Отвечает Огородникова Карина.

Відповідь:

Р=(7+9)×2=32

1)32:4=8(см) сторона квадрата

Покрокове пояснення: