Під час сушіння картопля втрачає 85% своєї маси. Скільки сухої картоплі отримаємо з 120кг свіжої?​


Ответы на вопрос

Отвечает Минский Влад.
1) 100 % – 85 % = 15 % — сухої картоплі; 2) 120 · 0,15 = 18 (кг) — сухої картоплі.
Отвечает Павлова Екатерина.

Ответ:

18 кг

Пошаговое объяснение:

1) 100 - 85 = 15 (%) сухої речовини в свіжій картоплі

2) 120 * 15% = 120 * 15 : 100 = 18 (кг) сухої картоплі отримаємо зі 120 кг свіжої.