під час сушіння картопля втрачає 85,7% своєї маси скільки потрібно взяти свіжої картоплі і ще

отримати 71,5т сушоної

Ответы на вопрос

Отвечает Арбузов Тимур.

Ответ:

потрібно 500 гр свіжої карт

Пошаговое объяснение:

100-85,7=14.3% - сушеної картоплі

складаємо пропорцію, де х - маса свіж карт

х/100=71,5/14,3

х=71.5×100/14,3

х=500г кар